Wesprzyj nas !


Prosimy… przekaż 1% podatku na rzecz wsparcia dzieci z poznańskich podwórek
Grupa Animacji Społecznej Rezerwat działa już ponad 11 lat. Stowarzyszenie powstało w 2008 roku, a kilka lat później otrzymało status organizacji pożytku publicznego.

Zrealizowaliśmy w tym czasie dziesiątki projektów we współpracy z miastem Poznań, zorganizowaliśmy przeszło tysiąc rozmaitych zajęć i wyjść dla naszych podopiecznych.

Teraz potrzebujemy wsparcia w działaniach.

Potrzebujemy wsparcia finansowego by móc w pełni realizować naszą misję i wspierać dzieciaki, bo są tego warte!!!

Dlatego prosimy Państwa o przekazanie nam swojego 1% w deklaracji podatkowej

Nasz KRS: 0000314115 REZERWAT

 

 

 

Od samego początku powstania w centrum zainteresowań członków stowarzyszenia są dzieci z defaworyzowanych dzielnic, które większość swojego wolnego czasu organizują sobie same i spędzają na ulicy. Pozostawione sobie samym są bardziej niż ich rówieśnicy narażone na zagrożenia takie jak przemoc, problemy z prawem czy używki. Całkowity brak lub bardzo ograniczone możliwości korzystania z zajęć dodatkowych, próbowania nowych rzeczy, odkrywania swoich mocnych stron i talentów, powoduje często powielanie silnie obecnego w ich otoczeniu poczucia braku perspektyw i możliwości zmiany otaczającej ich rzeczywistości.
Są to dzieci, które często sprawiają problemy wychowawcze, są głośne, pełne energii, nie odnajdują się w szkołach, świetlicach socjoterapeutycznych i domach kultury.

Jak wszystkie dzieci są pełne pomysłów, talentów, dobrych intencji i ciekawości świata. Są lustrem otaczającej je rzeczywistości, dlatego ważne by mogły się rozwijać i czerpać z jak najszerszego wachlarza możliwości i inspiracji.