Jesteśmy grupą młodych ludzi dla których los dzieciaków spędzających swój czas na ulicy nie jest obojętny. Jesteśmy animatorami walczącymi z uliczną nudą i proponującymi naszym podopiecznym inne, często oryginalne i nowatorskie formy spędzania wolnego czasu. Zaprzyjaźniamy się z tymi dzieciakami, które z różnych względów są defaworyzowane przez innych dorosłych obecnych w ich życiu – przez nauczycieli, pedagogów, wychowawców, sąsiadów, służby porządkowe.


Jesteśmy pedagogami ulicy czyli osobami, które postanowiły wyjść na ulicę w poszukiwaniu zagubionych często dzieciaków. Tworzymy zespół ludzi (psychologów, pedagogów, studentów i absolwentów nauk społecznych), który od kilku już lat pracuje z dziećmi i młodzieżą cieszącą się „złą sławą” – pochodzącą z bardzo trudnych i niebezpiecznych środowisk.


Często jesteśmy ostatnią deską ratunku dla młodych ludzi, którzy zgubili swoją drogę, popadli w konflikty z prawem, są zagrożeni sankcjami izolacyjnymi, czy też porostu nie mają co ze sobą zrobić ze względu na brak konstruktywnych propozycji lub możliwości finansowych